Lisans Tamamlama Öğrencileri Rektör KORKMAZ ile Kahvaltıda Buluştu

Sağlık Alanında Lisans Tamamlama Programı Kapsamında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünde öğrenim gören öğrenciler Rektör Prof. Dr. Adem KORKMAZ ile kahvaltıda buluştu.

Her biri kamu personeli olan ve farklı şehirlerden MAKÜ’ye lisans tamamlama için gelen 3. sınıf öğrencilerinin Kitap & Kahve Kafeteryasında düzenlediği kahvaltıya Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Belgin BARDAKÇI, Biyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. İskender GÜLLE ve Dr. Öğr. Üyesi Feyzullah Eray DÖKÜ katıldı.

Böylesi bir kahvaltıda buluşmaktan dolayı memnuniyetini dile getiren Rektör KORKMAZ, “Bu tarz programlarla sizler gibi lisans tamamlamak isteyen kişileri tekrar üniversitede eğitim alıyorken görmek çok güzel. Üniversitemizi seçmenizden dolayı teşekkür ediyor, eğitim öğretim hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

Lisans tamamlama programı kapsamında eğitim gören öğrenciler ise, bu bölümü seçtiklerinde önyargı ile yaklaştıklarını, fakat MAKÜ’ye geldikten sonra bu önyargılarının değiştiğini, alanında uzman hocaların anlatımları ve yaklaşımları ile ön yargılarını yıktıklarını kaydettiler. Bölümlerini tamamlama çabasında olduklarını belirten öğrenciler, isteyerek zevkle geldiklerini ve hem bölümdeki hocalara hem Dekan Prof. Dr. BARDAKÇI’ya hem de Rektör Prof. Dr. KORKMAZ’a teşekkürlerini ilettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir